Practicaz
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum ti se poate schimba statusul la messenger fara acordul tau

In jos

Cum ti se poate schimba statusul la messenger fara acordul tau Empty Cum ti se poate schimba statusul la messenger fara acordul tau

Mesaj  Admin Dum Ian 22, 2012 11:49 am

In prezent acest lucru inca mai este posibil, dar avand in vedere ca si cei de la Yahoo stiu de acest bug nu v-a mai functiona multa vreme.
Cum ti se poate schimba statusul la messenger fara acordul tau

In primul rand vreau sa va spun ca nu la toata lumea merge asa ceva, insa in lista mea de messenger am gasit cativa la care a mers. Deci atentie acest bug merge. Pentru cei care vor sa testeze sa stiti ca nu tine de versiunea de messenger.

De schimbat statusul unei persoane la messenger se poate face vizitand urmatorul site unde introduceti id-ul persoanei la care doriti sa schimbati statusul, statusul dorit si codul de verificare dupa care apasati butonul change.

Cum ti se poate schimba statusul la messenger fara acordul tau Ymland-schimba-statusul-oricui-la-messenger

Victima primeste un fisier de tip contact si arata ca cel de mai jos. Daca o sa incercati de foarte multe ori persoana si persoana in cauza nu este la calculatoru o sa se trezeasca cu o gramada de ferestre deschise:

Cum ti se poate schimba statusul la messenger fara acordul tau Ymland-hack-435x400

Admin
Admin
Admin

Mesaje : 127
Data de înscriere : 04/03/2011

https://practicaz.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum